„Elite Kings Club. Tom I. Srebrny łabędź”

Początek wydarzeń
KsiążkaElite Kings Club. Tom I. Srebrny łabędź, autorstwa Jones Amo, to pierwszy tom tajemniczej, mrocznej i z drugiej strony wciągającej czytelnika, serii „Elite Kings Club”. Główną bohaterką jest Madison Montgomery. Pochodzi ona z bardzo zamożnego domu. Dochodzi jednak do sytuacji, która o 180°  zmienia jej życie. Tym wydarzeniem jest popełnienie zbrodni przez jej matkę, która później robi zamach na swoje życie – ze skutecznością. Wszyscy wokół od tego momentu rozmawiają o dziewczynie, właśnie z powodu tej sytuacji okazującej się nie lada skandalem. Gdy ojciec dziewczyny, po raz kolejny bierze ślub, zostaje podjęta decyzja o przeprowadzce i Medison trafia do prywatnej szkoły. Teoretycznie mogłoby się zdawać, że będzie to szansa rozpoczęcia nowego życia. Pojawią się, przecież nowi koledzy, otoczenie. Bohaterka znajdzie się w nowym środowisku, które nie będzie wiedziało nic o jej poprzednim  życiu. Zacznie naukę z tzw. czystą kartą…
Dalsze zdarzenia
Dziewczyna odkrywa z czasem, że szkolne mury ukrywają straszne tajemnice, natomiast każdym z uczniów rządzi grupka dziesięciu nieumiejących się podporządkować chłopaków. Szkoła, która miała być dla głównej bohaterki ostoją bezpieczeństwa, pozwolić jej na zaczęcie i prowadzenie spokojniejszego życia, okazuje się miejscem zupełnie przeciwnym. Elite Kings Club tworzy wokół siebie otoczkę strachu, terroru. Mimo iż dziewczyna nie chce wierzyć opiniom pojawiającym się o grupie niepokornych chłopaków, w pewnym momencie zaczyna mieć wątpliwości, gdy zaczyna podobać się jednemu z nich, a dokładnie ich przywódcy. Okazuje się, że Bishop zaczął polowanie na Medison. Czym ono się skończy? Czy dziewczynę czeka w związku z tym jakieś niebezpieczeństwo? Czy powinna się czegoś obawiać?
Kolejne pytania i zagadki
Z jakiego powodu członkowie Elite Kings Club nie lubią, a wręcz nienawidzą młodej bohaterki, a z drugiej strony, mimo tego, w dyskretny sposób pilnują aby nic się jej nie stało? Jest to, przecież niezrozumiałe i kłóci się ze sobą. Co stało się oraz gdzie jest poprzednia dziewczyna, która była związana z jednym z członków klubu. Czy któryś z nich miał coś wspólnego z jej zniknięciem? Dlaczego te wszystkie niejasne, mroczne tajemnice są tak niebezpiecznie pociągające?
Niebezpieczna rozgrywka
Ta książka to tak naprawdę wciągająca czytelnika opowieść o bardzo niebezpiecznej, także mrocznej rozgrywce, toczącej się za murami prywatnej i elitarnej szkoły. Lektura ta otwiera zupełnie nową serię podręczników. To członkowie Elite Kings Club przyciągają odbiorców do sięgnięcia po pierwszy tom „Srebrny Łabędź”.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *